CİLT BAKIM SETLERİMİZDE %10 İNDİRİM VE 100TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA

Sabah ve Gece Bakımı

Saatin alarmı çalıyor, güneş perdelerin arasından sızıyor…

Hazırlanın, yepyeni bir gün başlıyor!

Kıyafet seçimi, kahvaltı ve daha pek çok şeye vakit ayırıyoruz. Peki ya cilt bakımı? Tüm bedenimizi kaplayan en kıymetli kıyafetimize bakım yapıyor muyuz? Sabah ve gece cilt bakımı yapmanın faydalarını biliyor muyuz?

Gelin birlikte öğrenelim…

Cilt bakımı sadece güzelliğin değil sağlığın da önemli bir koşuludur. Işıltılı bir cilde sahip olmak için hem sabah hem de gece bakımı önemlidir. Özellikle yüz derisi diğer bölgelere oranla daha ince, hassas ve elastikiyetini kaybetmeye meyillidir. Yaşınız ya da cilt tipiniz ne olursa olsun, zamanınız ne kadar kısıtlı hâle gelirse gelsin cilt bakımı yapmak uzun vadede avantaj olarak geri döner.

Cildiniz gün boyu hava kirliliği, stres ve sigara dumanı gibi radikallere maruz kalır. Yorgun düşen cilt mat ve donuk bir renge bürünür, canlılığını yitirir. Gece bakımı bu noktada devreye girer! Günün yorgunluğuna inat banyonun yolu tutulur ve ayna karşısına geçilir… Ciltte biriken sebum ve atıklar ciltten temizlenir. Cilt, makyaj artıklarından ve kirden arındırılır. Gece bakımında, sağlığı tehdit eden kimyasalların aksine naturel yapısıyla ön plana çıkan LuxyBio ürünleri en büyük destekçinizdir. Muhteviyatını doğadan alan LuxyBio, cildin ihtiyaç ve eğilimlerine özenle cevap verir. İnsan bedenindeki kan dolaşımı geceleri daha yoğundur. Cildin üst katmanındaki hücrelerin sağlıkla yenilenmesi için, yoğun kimyasal içerikli seçeneklere değil doğanın özüyle harmanlanan ürünlere yönelmekle mümkündür.

Ve sabah bakımı… Cilt, onu koruyan hidrolipid filmini dengede tutmak için gün boyu çabalar. Geceleri rejenerasyon ve yenilenme sürecinde olan cilt, sabahtan akşama kadar dış etkenlere maruz kalır. Sabah saatlerinde içeriğinde tabiatın eşsiz çözümleri yer alan LuxyBio ürünleri kullanmak cilt fonksiyonlarının iyileştirilmesini sağlar. Sadece sabah ve gece bakımı değil, gün içinde yapılacak minik cilt bakımı etapları da sağlığınızı güvence altına alır.

LuxyBio dünyasında cildiniz için sağlık ve ışıltı var…

Paylaş

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email